Hakkımızda

Komikzedeler Kim ?
Türkiye’nin en geliştirici amatör ve profesyonel video topluluğu, Türk internet kullanıcılarına video izleme ve paylaşma deneyimini en üst düzeyde yaşatabilme misyonu ile 2016 yılında kurulmuştur.  Komikzedeler komik videolar’ da herkes video izleyebilir – ve kendi videolarını paylaşabilir. komikzedeler en büyük gücünü kendi çektikleri ya da yarattıkları videoları gönderen Türkiye’nin en büyük video topluluğundan almaktadır.

Ayda 200 milyondan fazla videonun izlendiği komikzedeler, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ilk 200 sitesi içinde yer almaktadır ve günde 250 binden fazla tekil ziyaretçiye video keyfi yaşatmaktadır. Komikzedeler’i kullanırken Komikzedeler.com, dünyayı görmek ve göstermek için size yeni bir seçenek sunuyor. Nelerden hoşlanıyorsunuz, neler izliyorsunuz, nelere üzülüp, nelere gülüyorsunuz, açın videonuzu dünyayla paylaşın!

Komikzedeler.Com’da:
Kişisel videolarınızı, sadece aile ve arkadaşlarınızla ya da bütün Türkiye ile paylaşabilirsiniz. Yarattığınız görüntülerin geniş bir kitle tarafından izlenmesini sağlayabilir, bu görüntülerle ilgili diğer kullanıcıların yaptığı yorumları okuyabilirsiniz.

Başkalarının videolarını izleyebilir, bunlar hakkında yorum yapabilir, beğendiklerinizi favorilerinize katabilirsiniz. Komikzedeler.com’u bir video paylaşım sitesi haline getiren sizlersiniz. Sizin paylaşımınız ve katkılarınız bizim için çok önemli. Ancak, bütün bunları yaparken, çok sayıda üyesi olan bir topluluk içinde bulunduğunuzu ve sizin de bu topluluğun bir üyesi olduğunuzu lütfen unutmayın.

Eğlenin
Burada, görecek çok fazla malzeme var. Birçok kullanıcı eğlenceli birçok video yolluyor. Bunlardan biri siz olabilirsiniz. Ya da sadece izleyip, keyfini çıkarabilirsiniz.

Katılın
Videolara yapılan yorumlar paylaşımın en önemli unsurudur. Saygı çerçevesinde yapılan yorumlar, yeni arkadaşlar edinmeniz, hikayelerinizi ve deneyimlerinizi paylaşmanız ve eğlenceli zaman geçirmeniz için çok iyi bir yol olabilir. Bu nedenle, lütfen yorum yapmaktan ve videoları oylamaktan kaçınmayın.

Sizler İçin?
Komikzedeler.Com siz değerli misafirler ve üyelerimiz için hazırladığımız bir video proje sitesidir. Amacımız sizleri bu teknoloji ile donatılmış ortama üye yapmak ve kendi arşivlerinizi hazırlamanızı sağlamaktır. Böylelikle kendi video blogunuzu oluşturabilecek, dilediğiniz videoyu paylaşıp kendi arşivinizi yaratabileceksiniz. Hem diğer komikzedeler üyeleri sizlerin videolarını seyredebilecek hemde yorum yapabilecektir. Sizde internette olan popüleritenizi böylelikle daha fazla artırabileceksiniz. Komikzedeler de hiç olmadığı kadar özgürsünüz;
T.C. Anayasası kurallarına uyduğunuz müddetçe her türlü özgür içeriği paylaşma hakkına sahipsiniz.